SOWA, Niemcy, Rehau, Zeh, Scherzer & Co., 1918

1,380.00

Model: Wilhelm Veit
Figura, porcelana, czarna farba, złocenie, wys. 42,5 cm
Sygnowana zielonym drukiem: Z.S. & Co / Bavaria; złotym drukiem: żelazny krzyż / Kriegsjahr / 1918; Zehscherzer, ryta: W.Veit