PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, CPLA,ok. 1950

460.00

Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, waga 150 g; 11 x 8 cm
Puncowanie: CPLA; w owalu 3, głowa w chuście, W