920.00 zł
Porcelana, niebieska farba naszkliwna, złocenia, wys. 7, śr. 9 cm
Sygnowane niebieskim drukiem nadszkliwnym: dwugłowy orzeł nad literami K.P.M.
Stan zachowania: dwie filiżanki ze szczerbkami, jedna z włosowym pęknięciem