SZEŚĆ FILIŻANEK, Cesarstwo Rosyjskie, Ryga, Kuzniecow, ok. 1880

920.00

Porcelana, niebieska farba naszkliwna, złocenia, wys. 7, śr. 9 cm

Sygnowane niebieskim drukiem nadszkliwnym: dwugłowy orzeł nad literami K.P.M.

Stan zachowania: dwie filiżanki ze szczerbkami, jedna z włosowym pęknięciem