KRZYŻ NAPIERŚNY, poł. XX w.

2,070.00

Srebro, próba 925, cyrkonie, granaty, ametysty, syntetyczne szafiry, markazyty; waga całk. 37,5 g, 14,5 x 8 cm

Puncowanie: 925