SITKO DO HERBATY, Polska, Warszawa, Ludwik Nast, 1854

460.00

Srebro, próba 84, czerpaczek złocony, waga 57 g, dł. 21 cm
Puncowanie: cecha probierza Wincentego Niewiadomskiego monogramem W.N. i datą 1854; 84; dwugłowy orzeł; L.Nast; wąż zjadający własny ogon
Aplikacja na trzonku