TACA, Polska,Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.

1,725.00

Plater na nowym srebrze, gilosz, 52 x 34,5 cm
Puncowanie: 2049; skrzyżowane młotki; Fraget w Warszawie; Galw
W lustrze wyryty monogram: HJ