840.00 zł
PIWONIE W SZKLANYM WAZONIE
Olej, pilśnia; 74 x 67 cm
Sygnowany p.d.: Zygmunt Narkiewicz
Zygmunt NARKIEWICZ
1898 Moskwa – 1988 Warszawa
Studiował na warszawskiej ASP u Tadeusza Pruszkowskiego w latach 1923-1928. Malował martwe natury, pejzaże, uprawiał sztukę sakralną.