840.00 zł
NAGIETKI W PORCELANOWYM WAZONIE
Akwarela, papier; 59 x 48 cm
Sygnowany p.d.: Zygmunt Narkiewicz
Zygmunt NARKIEWICZ
1898 Moskwa – 1988 Warszawa
Studiował na warszawskiej ASP u Tadeusza Pruszkowskiego w latach 1923-1928. Malował martwe natury, pejzaże, uprawiał sztukę sakralną.