ZEGAREK W PARAWANOWEJ OBUDOWIE, k. XIX w.

1,725.00

Mosiądz, emalia malarska na giloszu, 8 x 12,5 cm
Stan zachowania; uszkodzenia emalii, brak tylnej nakrywki mechanizmu zegara
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa