KOBIETA Z PSEM PRZY ZEGARZE, Francja, XIX w.

4,025.00

Brąz, biskwit; 18 x 21 x 16 cm
Stan zachowania: dorabiane: pies, prawa dłoń od łokcia, pantofelek, brak małego palca lewej dłoni, odprysk emalii na tarczy
Znakowanie: sylwetka anioła, 277
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa