SZKATUŁA NA DOKUMENTY, Europa Środkowa ok. 1700

5,175.00

Masyw orzech; intarsje orzech, jawor, bukszpan, zamek i zawiasy stalowe; 33 x 56 x 28 cm
Stan zachowania: ubytki, ślady po owadach, naprawy
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa