MINIATURA KREDENSU, EUROPA ŚRODKOWA, 1820-1840

2,070.00

Masyw: brzoza, olcha; fornir palisander; uchwyt i zwieńczenie mosiężne, gałki wieńczące złocone, 50 x 34 x 12

Stan zachowania: ubytki, naprawy
Mebelek wzorcowy. Takie modele wykonywano w pracowniach jako pomoc dla klientów przy składaniu zamówień.
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa