2,875.00 zł
IRYSY, 2015
Olej, płótno; 60 x 50 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie
Klaudiusz ABRAMSKI
ur. 1971
Malarstwo studiował na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom uzyskał w roku 1998 w pracowni prof. Mieczysława Wiśniewskiego. Brał udział w licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju oraz Niemczech i Francji. Prace znajdują się w polskich i zagranicznych zbiorach prywatnych.