TALERZ Z WZOREM CEBULOWYM, Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.

115.00

Porcelana, kobalt podszkliwny, śr. 20 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; 36-