1,380.00 zł
Porcelana, wys. 24 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: berło; wyryte: V.; krzyż
Stan zachowania; ułamane końce dwóch rogów
Na prostopadłościennej podstawie z kanelowaną stopą; korpus mocowany do niej śrubą; z uchwytami w formie głów kozłów; ażurowa pokrywka zwieńczona szyszką