WAZA Z GŁOWAMI KOZŁÓW, Niemcy, Berlin, KPM, po 1870

1,380.00

Porcelana, wys. 24 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: berło; wyryte: V.; krzyż
Stan zachowania; ułamane końce dwóch rogów

Na prostopadłościennej podstawie z kanelowaną stopą; korpus mocowany do niej śrubą; z uchwytami w formie głów kozłów; ażurowa pokrywka zwieńczona szyszką