KUBECZEK Z MOTYWEM KWITNĄCEJ GAŁĄZKI, Rosja, W. T. Sokołow, 1896

345.00

Srebro, próba 84, waga 45 g, wys. 7,2 cm, śr. 4,7 cm
Puncowanie: cecha probierza Aleksandra Smirnowa z monogramem A.C i datą 1896; 84; św. Jerzy; monogram złotnika BTC