Hans KECK

1,035.00

DYSKOBOL, ok. 1930
Brąz patynowany, czarny marmur (podstawa); wys. całk. 17,5 cm, podstawa 4 x 13 x 8 cm
Sygnowany: H. Keck

Hans KECK
Popularny rzeźbiarz niemiecki początku XX w. Stworzył wiele figur z brązu, często wielobarwnych lub z użyciem kości słoniowej, w stylu secesji i art deco.