FIGURA, MAŁPKA, Turyngia, Lichte, Heubach, lata dwudzieste XX w.

690.00

Porcelana, farby podszkliwne w gamie segerowskiej; wys. 14,5 cm
Sygnowany: kobaltem podszkliwnie: w okręgu zachodzące słońce, pod nim monogram: HG. | wycisk w masie: w okręgu zachodzące słońce, pod nim monogram: HG. | wycisk w masie: 378AE