PATERA NA OWOCE, Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.

517.00

Mosiądz srebrzony, wys. 5, śr. 24,5 cm
Puncowanie: 1096; w owalu FRAGET W WARSZAWIE; w owalu N; w owalu skrzyżowane młotki; w owalu GALW