DZBANEK DEKOROWANY MOTYWEM WINNEJ LATOROŚLI, Niemcy, Berlin, KPM, 1823 – 1832

747.00

Porcelana, zielona farba naszkliwna, złocenie; wys. 26 cm
Sygnowane kobaltem podszkliwnie: berło; czerwono-brązowym drukiem naszkliwnym: orzeł z berłem i jabłkiem w szponach nad literami K.P.M.
Stan zachowania: naprawiana krawędź wlewu