PARA ŁYŻECZEK, Rosja, Moskwa, Michaił Andriejew, 1880-1884

402.00

Srebro, próba 84, złocone, waga 40 g, dł. 14,5 cm
Puncowanie: w prostokącie M.A; w owalu 84; św. Jerzy walczący ze smokiem