TRZY ŁYŻECZKI SECESYJNE, Rosja, Moskwa, Nikita Michajłow, 1899 – 1908

517.00

Srebro, próba 84, częściowo złocone; waga 54 g; dł. 14,2 cm
Puncowanie: w prostokącie H.M.; w owalu 84, głowa kobiety w kokoszniku