TABAKIERKA, Holandia, 1857

920.00

    Srebro, próba 2 (833); wewnątrz złocone; waga 66 g; 1,3 x 8,5 x 5,3 cm
    Na wieczku wyryte daty: 1822 – 1872
    Puncowanie: głowa Minerwy, w kwadracie AJ; w sześciokącie lew w prawo z cyfrą 2; w kole X