STOLIK Z INTARSJOWANYM BLATEM, XIX/XX w.

1,725.00

Konstrukcja: sosna, świerk, brzoza; fornir: orzech, brzoza, mahoń; 79 x 77 x 77 cm
Na kabriolowych nogach, blat kwadratowy o falistych, profilowanych krawędziach, intarsjowany, pod blatem jedna szuflada.