Józef JANCZEWSKI

575.00

ULICA BRZOZOWA W WARSZAWIE
Tusz, piórko, akwarela; 11,5 x 19 cm
Sygnowany p.d.: J. Janczewski

Józef JANCZEWSKI

    ur. 1901 W 1925 studiował na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych