CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.

805.00

    Plater na mosiądzu; giloszowanie; 10 x 14 x 13 cm
    Puncowanie: 1; w owalu N; w owalu FRAGET W WARSZAWIE; w owalu skrzyżowane młotki; w owalu GALW