PATERA, Polska, Wola, Fabryka Wolska, pocz. XX w.

460.00

    Mosiądz srebrzony, 10 x 31 x 23,5 cm
    Puncowanie: pod korona napis: FABR. WOLSKA | POD WARSZAWĄ; 15; 1481