SZEŚĆ ŁYŻECZEK DO SOLNICZEK, koniec XVIII w.

1,380.00

Srebro, próba 875, złocone, waga 26 g, dł. 6,7 cm
Puncowanie: w kartuszu głowa sowy nad literą W; w prostokącie 8019; w owalu S, pięcioramienna gwiazda, 875 – próba radziecka bita od 1958 r; w owalu w, głowa kobiety w chuście 2 – próba polska bita od 1963 r