FILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2. poł. XIX w.

1,150.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 7,5; śr. 9,5 cm; spodek: wys. 3, śr. 16 cm

Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; na spodku wyciskiem 135; B154