CUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Niemcy, ok. 1880

2,645.00

Srebro, próba 750, wewnątrz złocona, waga 350 g; 11 x 16 x 14 cm
Puncowanie: 750

Na czterech nóżkach w formie gałązek dębu, wieczko na zawiasie z uchwytem w formie gałązki dębu