019A. Monogramista MLS

1,000.00

PEJZAŻ Z RUINAMI ZAMKU, 1883

Olej, płótno; 45,5 x 64 cm

Sygnowany p.d.: MLS cop. | 1883.

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1500 – 1800

aukcja 192, 30.05.2020