3,450.00 zł
PORT W GENUIOlej, sklejka; 45 x 53 cmSygnowany p.d.: Aligi MaldarelliNa odwrocie pieczęć zakładu ramiarskiego z Genui Il Buco
Aligi MALDARELLI1930 Mediolan – 1999 Broni