Aligi MALDARELLI

3,450.00

PORT W GENUI
Olej, sklejka; 45 x 53 cm
Sygnowany p.d.: Aligi Maldarelli
Na odwrocie pieczęć zakładu ramiarskiego z Genui Il Buco

Aligi MALDARELLI
1930 Mediolan – 1999 Broni