P. H. JANOWITZ

2,185.00

ULICZKA W HISZPAŃSKIM MIEŚCIE, ok. 1900

Akwarela, karton; 49,5 x 32,5

Sygnowany p.d.: PH. Janowitz

P. H. JANOWITZ

Malarz regularnie notowany na aukcjach niemieckich.