Tomasz Karabowicz

5,750.00

Martwa natura z ogórkami, 2010

Olej, płótno, 73 x 100
Sygnowany l.d.: TK|2010|TOMASZ KARABOWICZoraz na odwrociu

SKU: 361523 Kategorie: ,