Tomasz Karabowicz

2,300.00

Martwa natura z dzbankiem, wazą i czarką, 2012

Olej, płótno, 40 x 40 cm
Sygnowany śr. d.: TK| 2012| TOMASZ KARABOWICZ i na odwrociu

SKU: 361522 Kategorie: ,