3,220.00 zł
Kutry rybackie u brzegów Helgolandu
Olej, płótno, 70 x 100 cm
Sygnowany p.d.: Francis-Glüsing
Malarz – marynista z Hamburga (czynny w rybackiej dzielnicy Finkelwerder). Początkowo był marynarzem. Studiował w Hamburgu. Malował także pejzaże morskie ze Skandynawii.