Maximilian Klein Von Diepold

3,220.00

Sarny na skraju lasu

Olej, płótno naklejone na płytę, 60,5 x 81 cm
Sygnowany p.d.: M. Klein Diepold D.df
Niemiecki malarz-animalista i pejzażysta, pochodzący z rodziny o tradycjach artystycznych (ojciec oraz bracia także byli malarzami). W latach 1889-91 studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Düsseldorfie, a w 1896 na Akademii w Antwerpii u C. van Leemputtena.

SKU: 361492 Kategorie: ,