Tabakierka ze sceną pastoralną, 3 tercja XIX w.

1,150.00

Srebro, wewnątrz złocone, emalia, próba 935, 1 x 7,8 x 5 cm, waga 92 g, 8 x 5x 1 cm
Znakowanie: 935, litera B między rozchylonymi liśćmi, stalówka między literami J L
Stan zachowania: ubytki emalii

SKU: 361489 Kategorie: ,