3,450.00 zł
Borowiki, 2010
Olej, płótno; 40 x 40 cmNa odwrocie płótna napis autorski czarną farbą: 40 x 40 |BOROWIKI | TK [monogram wiązany w kole] 2010 | TOMASZ | KARABOWICZ | CELINY