Tomasz Karabowicz

3,450.00

Borowiki, 2010

Olej, płótno; 40 x 40 cm
Na odwrocie płótna napis autorski czarną farbą: 40 x 40 |BOROWIKI | TK [monogram wiązany w kole] 2010 | TOMASZ | KARABOWICZ | CELINY

SKU: 361455 Kategorie: ,