Tomasz Karabowicz

9,200.00

Omszony pień olchy, 2010

Olej, płótno; 130 x 89 cm
Sygnowany p.d.: 2010 TOMASZ KARABOWICZ
Na odwrocie napis autorski: 130 x 89 | OMSZONY PIEŃ OLCHY | TK [monogram wiązany w kole] | TOMASZ | KARABOWICZ | KARCZUNEK

SKU: 361454 Kategorie: ,