9,200.00 zł
Omszony pień olchy, 2010
Olej, płótno; 130 x 89 cm
Sygnowany p.d.: 2010 TOMASZ KARABOWICZ
Na odwrocie napis autorski: 130 x 89 | OMSZONY PIEŃ OLCHY | TK [monogram wiązany w kole] | TOMASZ | KARABOWICZ | KARCZUNEK