L. RENÉ, Francja, 2. poł. XIX w.

5,000.00

PEJZAŻ LEŚNY Z WIEŚNIACZKĄ NAD STAWEM

Olej, płótno; 49 x 65 cm
Sygnowany l.d.: L.René | Paris Na krośnie: nieczytelna naklejka wypełniona ręcznie | naklejka 203
| na krośnie i ramie podarta naklejka: Gemälde-Salon Venezia | Wien. I. Kärntnerstrasse 26, Hochpart. (Engang Schwangasse 1). | Gérant: Gustav G. Steiner | Telephon 2182.

SKU: 360994 Kategoria: