Rosja, XIX/XX w.

3,450.00

PRZYCISK NA BIURKO – ROSYJSKI SPRZEDAWCA

Brąz złocony, okładzina z lapislazuli;
wys. 11 cm
Figura chłopa – nawiązuje do popularnych przedstawień typów rosyjskich – chłopów, sprzedawców i rzemieślników.

SKU: 360938 Kategorie: ,