Rosja, 2. poł. XIX w.

1,668.00

IKONA – SOBÓR PIĘCIU ŚWIĘTYCH

Tempera, deska, złocenie;
13,3 x 10,8 cm
Stan zachowania: drobne przetarcia warstwy malarskiej i złoceń.

SKU: 360937 Kategorie: ,