Kaspar Merian, Frankfurt nad Menem, ok. 1652 (?)

460.00

MAPA TWIERDZY DREZDENKO (DRIESEN), monogramista I.H.O.W. i Kaspar Merian, Frankfurt nad Menem, ok. 1652 (?)

Miedzioryt;
24 x 36,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany na płycie: I.H.O.W. Delineavit.

SKU: 360877 Kategorie: ,