Wazon z pokrywą, Delft, XVIII/XIX w.

4,500.00

Fajans, szkło cynowe (o niebieskim zabarwieniu), kobalt podszkliwny, wys. 38,5 cm; niesygnowany
Stan zachowania: uzupełnione ubytki, liczne retusze, rekonstruowany uchwyt pokrywy

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 360902 Kategorie: ,