Koszyk

920.00

Miśnia, XIX/XX w.

Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia 24,8 x 17,5 x 7 cm
Sygnowany: kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze | naszkliwnie: 29. | PO (?) | wycisk w masie: IV | 6 A | 33
Stan zachowania: przetarcia złoceń, drobne spękania plecionki

SKU: 360901 Kategorie: ,