Paryż (?), Francja, 4. ćw. XIX w.

8,625.00

ZEGAR Z PARĄ PASTUSZKÓW

Brąz złocony, emalia, stal;
40 x 28 x 10 cm
Mechanizm sygnowany w medalu: EGRAND (niedobite?)| 92

SKU: 360832 Kategorie: ,