MALARZ krakowski, ok. 1900

12,650.00

PROJEKT WITRAŻU

Akwarela, gwasz, tusz na szkicu ołówkowym, kalka;
63 x 50 cm w świetle passe-partout
Stan zachowania: zagniecenia po składaniu

SKU: 360831 Kategorie: ,