wg J-L. Davida, Scheibe-Alsbach, Turyngia, Niemcy ok. 1925

1,380.00

NAPOLEON NA PRZEŁĘCZY ŚW. BERNARDA

Porcelana biała szkliwiona, złocenia; wys.21,5 cm
Sygnowana: wycisk w masie – S przekreślone X | 9751 | 19 | kobaltem: S przekreślone X
Stan zachowania: naprawiona dłoń, ułamany palec.

SKU: 360821 Kategorie: ,