Chiny, XIX/XX w.

920.00

TACA

Drewno, laka, malatury; 60,4 x 35,4 cm
Stan zachowania: przetarcia malatur.
Taca z przedstawieniem w pejzażu feniksa, rybaków idących brzegiem oraz wielmoży siedzącego na tarasie.

SKU: 360820 Kategorie: ,